Renault Trafic
Passenger 2.0 dCi 120PK Grand Life 9 Persoons Airco | Cruise | Navi
Direct kopen, basisprijs: € 29.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.950,-
LEASEPRIJS: € 430,57 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.224,82 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Trafic |
|---|---|
| Uitvoering: | Passenger 2.0 dCi 120PK Grand Life 9 Persoons Airco | Cruise | Navi |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 juni 2020 |
| Carrosserie: | Personenbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 133.848 km |
| Aantal zitplaatsen: | 9 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 430,57 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-904-RE |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 1.125 kg |
| Gewicht: | 1.945 kg |
| Wielbasis: | 350 cm |
| Hoogte: | 197 cm |
| Breedte: | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.070 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterruitwisser en sproeier
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Zijschuifdeur rechts
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening